Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 2011ben és 2012ben nem adtam...

2011ben és 2012ben nem adtam be adóbevallást, mennyi az esélye hogy vissza nézik? Ha rájönnek küldenek felszólítást hogy adjam be, vagy egyből csekket küldenek?

Figyelt kérdés
Most már tudom hogy fontos lenne, emiatt is félek de 16-17 évesen sz*rtam bele, beadtam, vissza küldték hogy nem jó és nem törődtem vele. 2013ba most már beadom, de az előző kettőt nem adtam be. Történt névváltoztatásom amit be kell jelentenem, ezáltal nagyobb eséllyel bukok le?

2012. szept. 1. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Igy már van rá esélyed,hogy be kell jelentened a változtatást.
2012. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mi történik akkor ha nem jelentem be hogy változott? Második keresztnév felvétel történt.
2012. szept. 1. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Csinálj egy kamu emailt,aztán irj nekik,kérdezd meg tőlük,jobb ötletem nincs.
2012. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jövedelmed volt egyáltalán?

A névváltozást szerintem nem kell külön lejelenteni, az automatikusan átvezetődik.

2012. szept. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy egyből csekket küldenek (látva "tinikorod":D). Persze ez azon is múlik, hogy most milyen a hozzáállásod a dologhoz.

Járj utána, és ha kell, akkor utólag nyújts be a helyes bevallásokat, egyben meg is kérdezheted, hogy mire számítsál.


Csak megjegyzem: Bevallást akkor kell készíteni, ha volt az embernek adóköteles jövedelme az adóévben.

2012. szept. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!