Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Helyesbítést hajtottam végre...

Helyesbítést hajtottam végre a 2022. adóévi bevallásomban. Hány nap múlva bírálja el a NAV?

Figyelt kérdés

Sziasztok, javítottam a 2022 évi bevallásomat az ESZJA oldalon. Hány nap alatt bírjálja el a NAV az ilyen jellegű kéréséket? Egyáltalán kapok visszajelzést, ha mindent rendben találtak vele?

Nem ők szólítottak fel rá, hogy javítsak, nekem jutott eszembe, hogg bizonyos ügyletekből származó bevételt nem írtam be az automatikusan elkészített bevallásba.

Adótartozásom így sem keletkezett.



márc. 8. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdező, én úgy tudom, hogy 30 nap. De ha túlterheltek, akkor simán átléphetik a határidőt. És igen, kapsz majd visszajelzést.
márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
30 napon belül bármikor visszajelezhetnek.
márc. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!