Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy tudok áfás számlát kérni...

T9 kérdése:

Hogy tudok áfás számlát kérni az önkiszolgáló autómosóban a mosásról?

Figyelt kérdés
Nem a saját, hanem a teherautó mosásáról van szó. A főnököm azt mondta, csak akkor fizeti a mosást, ha viszek róla számlát. Itt azért heti 3-4000 Ft-omba kerül, mire le tudom mosni az autót, rendes teherautó mosóba nem vihetem, mert az meg drága. Ennyi pénzt nem áldoznék rá. Előre is köszönöm a segítséget!

ápr. 6. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Ha nincs helyben személyzet (nyilván nincs) akkor max úgy, ha felhívod az üzemeltető céget, akinek az elérhetősége nyilván a mosora rá van írva.


Mosna a fene saját zsebből a céges kocsit...

ápr. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Aztán hogy állsz be a kamionnal az autómosóba? :D
ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy sem értem mi a bajod, menj az OMV-re ott a személyzet és ad számlát! Ja, hogy kamionnal oda se férsz be? :D
ápr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyre több kézi autómosóban van magasított beálló, ahova akár egy kamion is befér.. Egyébként megoldódott, felhívtam több autómosó üzemeltetőjét, és utólag mindegyik tud adni számlát. Visszanézik a kamerán, hogy tényleg ott voltam, és, hogy mennyiért mostam, és e-mailben küldenek számlát.Köszönöm a segítséget.
ápr. 17. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Kamu 😂 Mindenhol ki van írva, hogy áfás számla igényét kérjük előre jelezni!

Plusz napzárás után előző napról a jóisten se ad neked számlát, még áfásat se...

ápr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már kaptam utólag számlát, szóval nem kamu, gondolj amit akarsz.. 😂
ápr. 25. 02:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!