Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Áfa köteles vagyok fizetni?

Áfa köteles vagyok fizetni?

Figyelt kérdés
nem értem.. :( lehett hogy nem ebbe a soportba megy a kérdés de az lenne hogy én akarok venni egy gépet és áfa nélkül sokkal ólcsobb vele nagyon drága :(( azt köteles vagyok fizetni vagy nem kell? előre is köszönöm :)
2010. okt. 29. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Bárki veszi, ki kell fizetni az ÁFÁt, a jogosultak visszaigényelhetik, de hosszú távon mindenki többlet ÁFÁ-t kell, hogy fizessen.
2010. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ÁFA nélkül nem sokkal olcsóbb, hanem 20%-al..
2010. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ÁFA- nélkül, nincs számlád, ebből kifolyólag, nem jött létre érvényes adásvételi szerződés, bármi gondod akad a géppel, NINCS garancia, nem fordulhatsz a Fogyasztó védelemhez, ha véletlen ellopnák, és ha valami csoda folytán elő is kerülne, akkor sem tudod igazolni, hogy a TE tulajdonod volt stb.

...mérlegelj!

Mennyivel olcsóbb min ÁFÁS számlával, megéri-e a különbözet összege?

Ebben Neked kell döntened!

2010. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm már értem akkor mi az az áfa mi a jelentése és mi a haszna köszönöm :)
2010. okt. 29. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!