Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online rulett nyereményem...

Mondeo kérdése:

Online rulett nyereményem utána köteles vagyok adót fizetni?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyit?
2011. okt. 11. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg kéne adózni, mint mindenki hasonló (póker, sportfogadás) nyeremény után, de gyakorlatban nem kell. Hacsak nem 10 millió forint feletti nyereménytől van szó, ott már azért nem árt óvatosabb lenni.
2011. okt. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem tudom melyik kaszinónál játszol,de mindegyiknél adnak ez ügyben információt. Az én tudomásom szerint is csak akkor kell adózni a nyeremény után ha egy óriási összeget akarsz levenni a kaszinó számládról. Illetve mivel ezek általában külföldi cégek és más adózási rendszer van náluk,mint itthon. A tájékoztató szerepel az általános szerződési feltételek menüben pl:"Azon Számlabirtokosoknak, akik adózási és jogi kérdésekben szeretnének tanácsot igénybe venni, a lakó és/vagy tartózkodási helyükön működő tanácsadó cégek és intézmények nyújthatnak segítséget."
2012. jan. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy köteles.

Egy forintot sem.

2013. febr. 4. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!