Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hitelünk után minden évben...

Hitelünk után minden évben vissza tudtuk igényelni az adónkból, de most nem lesz adónk mert nagycsaládosok vagyunk, az adóstárs (édesanyám) szja-ból vissza igényelhetjük?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, mert a hitelező az adóstárs nevét is ráírja az igazolásra. Az adóbevalláson egyébként meg is kell jelölni a visszaigénylő nevénél, hogy adós-e vagy adóstárs. Erre meg is van a megfelelő kocka, amit be kell X-elni.
2010. dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Azt meg tudnád e mondani nekem,hogy az 5 évünk lejárt,mert ugye úgy volt,hogy csak 5 évig lehet visszaigényelni,DE közben születtek még gyerekeink,akik után nem lett felvéve szocpol amikor a hitel lett igényelve,és én úgy hallottam,hogy ha időközben születik gyermek akire nem volt szocpol felvéve,akkor az egész futamidő alatt vissza lehet igényelni a befizetéseink 30 %-át!Ez így van?Tudsz erről biztosat?

2010. dec. 29. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!