Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha GYED alatt végelszámolják...

Ha GYED alatt végelszámolják a céget, ahova be vagyok jelentve, ki kell fizetniük a bent maradt szabadságomat?

Figyelt kérdés

Be kell jelentkeznem a munkaügyi központba ahhoz, hogy legyen biztosításom? Tervezzük a következő babát, nem tudom, hogy ha a munkaügyi központban leszek regisztrálva, milyen ellátást fogok kapni utána.

Köszönöm a segítséget előre is:)


2011. jan. 2. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Ki kellene fizetniük igen. Kérdés van-e erre pénzük. Azt, hogy most be kelle jelentkezz nem tudom. Mert gyed után mehetsz még gyesre is. Leirnád kérlek pontosan nekem priviben hogy mikor szültél? És ahhoz képest megmondom okés?
2011. jan. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!