Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Offshore! Szívesen beszélgetné...

Offshore! Szívesen beszélgetnék valakivel, aki képben van offshore témában. Hozzáértők?

Figyelt kérdés

Gazdasági egyetemen vagyok. BSC után ki fogok költözni külföldre és kint szeretnék majd továbbképzést elvégezni.

Egész családom pénzügyi területen dolgozik. Vállalkozók. Engem is érdekel.

Olyan országba akarok kiköltözni, amik adóparadicsomok és ott akarok offshore cégekkel foglalkozni, együttműködve az itteni kapcsolatokkal, szülőkkel.


Mit ajánlotok? Milyen sulit végezzek el? Leginkább a Karib-térségbe akarok menni. Sulit USA-ba végezzek el? Abból milyen képzést ajánlotok?

Bármilyen hozzászólásotokat szívesen veszem!


2011. jan. 23. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezért kiköltözni nem érdemes. Ha ezzel akarsz foglalkozni, akkor kinti bejegyző irodákkal kell kapcsolatokat kialakítani. Jogi, gazdasági végzettség előnyös, illetve az adó és számviteli jogszabályokban való jártasság (adószakértői, mérlegképes könyvelői képesítés)
2011. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

mindenképp ki akarok költözni külföldre


faterom könyvelő. engem is az adó, számvitel rész érdekel.

most gazdálkodás és menedzsment alapdiplomám lesz 2012 telén

Te mit ajánlasz, mire menjek rá, ha ilyen témában szeretnék dolgozni?

Kint 2éves képzéseket nézegettem, amik jók lennének - mesterképzések -

2011. jan. 23. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy az mellékes, hogy milyen iskoláid vannak, a lényeg a kapcsolatrendszer, de ez más területeken is így van.
2011. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

tudom, hogy a kapcsolatrendszer a legfontosabb

viszont ahhoz csak kell végzettség hogy kint ilyen irodám, vállalkozásom legyen


nézegettem a képzéseket külföldön és vannak ilyenek, amire én gondoltam. 2év és olyan 25ezer dollár

2011. jan. 23. 19:32
 5/5 anonim ***** válasza:
azt nem tudom, hogy kint milyen követelmények vannak
2011. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!