Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az egyszerűsített adóbevallási...

Az egyszerűsített adóbevallási nyilatkozatot nem tudom letölteni valamiért nem engedi. Nem tudná valaki elküldeni privátban a nyilatkozatot aki már letöltötte?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 10:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a regisztrációdat nem módosítod úgy, hogy privi üzenetet tudjon küldeni akárki, addig ne is várdd. Másrészt az apeh ügyfélszolgálatán adnak papír-alapút, azt kitöltöd, aláírod és ott helyben le is adod.
2011. febr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Csak messze van az ügyfélszolgálat nem akartam ,csak ezért beutazni.
2011. febr. 1. 14:56
 3/12 A kérdező kommentje:
Be is állítottam az a privát üzenet fogadását észre sem vettem,hogy még nincs beállítva:)
2011. febr. 1. 14:58
 4/12 anonim válasza:
Az a baj, hogy kell hozzá egy program amivel ki tudod tölteni, mert úgy nem lehet, hogy letöltöd, kinyomtatod és kitöltöd. Én is próbáltam. Esetleg olyat tudok küldeni neked amit az apeh küldött. Azt bescannelem és átküldöm.
2011. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!Én is amiatt a program miatt nem tudom letölteni.
2011. febr. 1. 17:33
 6/12 anonim válasza:

Sziasztok!

Én már eret vágtam magamon mert mindent letöltöttem, elkezdtem a sablonból beillesztgetni mindent és még sem enged tovább!!!!!

Ez agyrém!

Itt láttam, hogy valaki el tudná küldeni e-mailben a nyomtatványt. Nagyon szépen kérem, hogy küldje el nekem is priviben. Egy rakás idegsejtem megmentése lenne a javára írva. (Te jó ég azt írtam, hogy "Java"? Kész én tényleg bekattantam!)

Előre is köszönöm!!!

2011. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Úgy látom te sem haladtál tovább ,mint én.

Tegnap 16.50 -es hozzászólónak:Ne haragudj,de még nem érkezett meg.Nem sikerült megoldanod,hogy elküld?

2011. febr. 2. 09:12
 8/12 anonim válasza:
ha lehetséges nekem is elküldené a kedves segítő az e-mailt?! köszönöm!!!
2011. febr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Aki kérte rajtam kívül az emailt az megkapta?
2011. febr. 2. 20:37
 10/12 anonim válasza:
Én még nem kaptam semmit.
2011. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!