Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egyszerűsített foglalkoztatást...

Egyszerűsített foglalkoztatást hova kell az adóbevallásba írni?

Figyelt kérdés
Azt sikerült már kiderítenem, h mivel van munkaviszonyom, és mellette dolgoztam, így be kell ezt is vallanom. Ha jól tudom, az 1. pont "a" oszlop bérjövedelméhez kell hozzáadni az igazoláson szereplő "kifizetés" összegét. De az igazoláson szerepel még egy "Kt.jegy/járulék" összeg is, ami 1000 ft, ezt ha jól tudom, a munkáltató fizette utánam. De EZT is be kell írnom az adóbevallásba, és ha igen, akkor hova??? Előre is köszi!!!
2011. máj. 14. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Jól tudod, a munkabéredhez kell hozzáadni (1 sor "a" oszlop)

A Ktjegy/járulék tájékoztató adat (a munkáltató ennyit járulékot fizetett utánad), ezt nem kell sehova sem írnod.

2011. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ, végre összeállt a kép :)) szép estét!
2011. máj. 14. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!