Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Szociális segélyt kapok....

Szociális segélyt kapok. Ahonnan ezt kapom, onnan küldeni kell nekik elszámolást az adóbevalláshoz? Még nem kaptam, többi papírom megvan, de ez még hiányzik. Küldik eztán, vagy nekem kell bemenni kérni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Szociális segély.. számítógép... internet...jaa
2009. febr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

A segély nem adózik, nem kell.

De a TB és hasonló járulék miatt esetleg kellenek igazolások.


Egyébként a szociális segély és a számítógép összejöhet: pl. ma már a családsegítőkben is van Internet elérés. Azért, hogy lehessen munkát keresni. Amúgy egy széles sávú internet elérés 2500 havonta.

2009. febr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ja! Családsegítőben internet! Éjjel!!


Meg biliben a kéz...


az ország meg nyögi az ingyenlőket!

2009. febr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a lepontozást. A kérdésre is válaszoltam - és nem ártana elolvasni az utolsó mondatot sem. Akinek nincs munkája, annak igazán fontos az Internet - annyira, hogy még ezt a rongyos havi 2500 ft-ot is megéri (amúgy ingyen telefon is jár hozzá) - mivel EZZEL lehet munkát keresni ma.
2009. febr. 9. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
88%
Én az önkormányzattól kaptam műtét után, amiről egyébként nem kell adózni! Nem csak a kisebbség kap támogatást!
2009. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!