Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az Apeh-hal csináltatom az...

Az Apeh-hal csináltatom az adóbevallásom, a 1053NY nyilatkozat mindkét oldalát el kell küldenem az Apeh-nak kettévágás nélkül?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, az egyiket majd visszakapod.
2011. febr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A 1053NY két oldalas. Az egyik oldalán vannak a személyes adatok, a másikon az ikszelési lehetőség. Ebből 2 példány van. Csak 1-et kell elküldeni.

Az előttem szóló rosszul tudja nagyon. Hiába küldöd be mindkettőd, nem fogja az apeh visszaküldeni a másikat.


1-et kell küldeni, amiről az apeh elkészíti az adóbevallásodat, amit kiküld neked, és azt kell aláírva visszaküldened máj.20-ig.

2011. febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Csak én már visszaküldtem mind a két példányt, remélem nagy bajom nem lesz belőle. Mihez kell a másik példány, ami most nem maradt nálam?
2011. febr. 10. 19:45
 4/4 anonim válasza:
Semmihez sem kell. Nem lesz baj belőle. Azért van két példánya, hátha elrontod.
2011. febr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!