Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha kiváltom a start kártyát,...

Ha kiváltom a start kártyát, akkor mikortól lép az életbe? Mikor lehet megkötni a munkáltatóval a munkaszerződést? Mennyit kell várni a start kártyára?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, úgy van, hogy a munkaügyi hivatalnál kell igényelni a start kártyát, ott adnak egy papírt, és azzal kell menjek az apehhoz. És ha az apehnál végeztem, akkor már van elméletileg start kártyám, vagy meg kell várni, amíg kiküldik?
2009. febr. 13. 10:23
 1/1 anonim válasza:
A munkaszerződést azután kössétek, h. igényelted a START kártyát!Legalábbis dátum szerint a Start kártya igénylése utáni legyen. Akinek ugyanis munkaszerződése van, annak nem jár a Strat kártya. A Start kártya érvényessége emlékeim szerint az igénylés napjától számít, és kb. 1hét alatt küldik ki. Addig az igénylésről kapott nyomtatvány helyettesíti, azzal egyenértékű. Én az igénylőlapot is az APEH-től szereztem be....
2009. febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!