Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha itthol megcsináltam az...

Ha itthol megcsináltam az adóbevallást, azt lemezre lehet-e menteni valahogy?

Figyelt kérdés
Itthol nincs nyomtatóm és ki szeretném holnap nyomtatni. Hogy tudom ezt megoldani? Vagy holnap kezdhetem előröl?
2008. febr. 6. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi képpen nem kell előlről kezdened, hiszen az ABEV programba gondolom elmentetted, amikor elkészítetted?! Tehét akkor meg is tudod nyitni akármikor. Szerintem ha kimásolod és felírod és azután bemásolod azon gép ABEV-ébe ahol van nyomtató akkor ki tudod nyomtatni. Még sosem próbáltam. C/Program Files/Abev 2006/eKuldes/KR/Kuldendo - itt találod meg, már ha megjelölted elektronikus küldésre a nyomtatványt az ABEV-ben
2008. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
ItthoN!!!
2008. febr. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!