Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mikor fizeti ki az apeh a...

Mikor fizeti ki az apeh a visszajárt adójóváírásomat? Márc.10-én elküldtem az adóbevallásomat.

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor lassan ki fogja. Általában 2 hetet késnek. Ha írsz nekik mailt, lehet, hogy hamarabb küldik, nekem tavaly a mail után küldték másnap, de így is 40 napra a feladástól.
2011. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elméletileg a beadástól számított 30 munka nap alatt kell h kiküldjék
2011. márc. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg, de erre nálam még nem volt példa. Mindig csúszik és fizetnek inkább kamatot. A mi pénzünkből. Vajon mennyi pénz mehet el ezekre a késedelmi kamatokra a mi pénzünkből?!
2011. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én úgy tudom, beérkezéstől számított 30 nap, és ki is húzzák a végéig. Érdekes, hogy a banki utalás nagyjából 30 nap volt, a postai utalás 2-vel több. Egy nap lett feladva a két bevallás. Szerintem ápr. 11. előtt ne számíts rá.
2011. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 József 1956 válasza:
Sajnos idén már 45 nap a kamatmentes határidő,amelyet szerintem maximálisan kihasználnak. Én február végén adtam be,és még nincs semmi reakció!
2011. márc. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én tavaly a beadástól számítva 55 nap múlva kaptam vissza (kamattal), akkor megmorogtam őket egy e-mailben. Az idén 9 nap után már a számlámon volt a pénz. Ne aggódj, ha késnek, fizetik a jegybanki alapkamatot.
2011. márc. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem már megjött, 33 napra a feladástól.
2011. márc. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!