Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Megtudom kérdezni az összeget?

Megtudom kérdezni az összeget?

Figyelt kérdés
Kaptam egy levelet az OTP mag.ny.p.-tól,hogy töltsem ki a nyomtatványt,önkéntes pénztárba utaltatom,vagy inkább felveszem az összeget.Ezt meg lehet érdeklődni,hogy mennyi pénzre számithatok?Mert összegszerűen ez nem szerepel sehol.Egyáltalán adnak erről felvilágositást telefonon?Köszi a választ.
2011. márc. 29. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert még ők sem tudják mennyi lesz. Más biztosítóknál tudnak mondani egy becsült összeget, az OTP úgy tűnik még erre sem képes, ahogy eddig is hallgatott az egész ügy során.
2011. márc. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ING-s vagyok. Ők pontosan leírták a levélben az összeget. Telefonon nem hiszem, hogy adnak felvilágosítást, talán személyesen meg tudják mondani.
2011. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsónak: az a pontos összeg, amit leírtak, az akkor aktuális összeg volt. Május 31 lesz az a nap, amikor kiszámolják a valós reálhozamokat. Mivel a pénzed nem pénzben van, hanem állampapír-részvény-kötvény-befektetési alap-stb, ezeknek az árfolyamától függ, ezért május 31-ig még változhat.
2011. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tehát akkor még nagyjából sem lehet tudni.

Köszönöm a válaszokat.

2011. ápr. 1. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!