Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Lehetséges, hogy ilyen sok...

Lehetséges, hogy ilyen sok adóvisszatérítést kapjak?

Figyelt kérdés

Kb. 230 ezer forintra számolták ki, de nekem ez gyanúsan sok. Év elején táppénzen voltam, majd megszületett a fiam, jött a terhességi gyermekágyi segély, majd a GYED. Kaptam egyszeri anyaságit, a munkahelyemen a szakszervezet is adott 50 ezret (25 lement adóba), és még talán pár tízezer jutalmat erre az évre számítva kaptam. Adójóváírást egyáltalán nem kaptam az évben.

Lehetséges, hogy ennyit visszakapjak? Számítottam kb. 50-60 ezerre, na de 230??


2011. ápr. 11. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Légy nyugodt jól számolták. Nyugodtan elköltheted.
2011. ápr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 -pandy- válasza:

gyanús!

a kitöltendő papíron ottvan valahol,hogy legfeljebb 182000 asszem. de azért kérdezz meg másokat is.

2011. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnézettem a bevallást egy könyvelővel, és képzeljétek, helyes vol! Tényleg annyi jár vissza. Már meg is kaptam.
2011. máj. 9. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!