Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hová küldjem az adóbevallást...

Hová küldjem az adóbevallást idén (2011)?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szentmártonkátai lakos vagyok / Pest megye.

nem kaptam borítékot és próbálom kitalálni hová küldjem a bevallást felhivtam őket adtak egy címet : Nemzeti adó és vámhivatal 13 budapest 1449 és mailben küldtek egy másikat :

Nemzeti Adó- és Vámhivatal (13)

1397 Budapest, Pf. 535.

na most hogyan döntsem el melyik a jó? két válasz és mind a kettő azt mondja hogy az a jó......


2011. máj. 12. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindegy. Az egyik egy postafiók ott is megkapják,a másik pedig a cím és ott is megkapják.
2011. máj. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak még hozzáfűzném:

Ha véletlenül nem a lakóhelyed szerint illetékes APEH-hez küldöd be, az sem nagy vész, mivel időben iktatják, és hivatalból áthelyezik a lakóhelyed szerint illetékes APEH-hez a bevallásod. Aztán küldenek róla egy értesítést Neked. Ennyi

2011. máj. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!