Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Elrontottam bevallást, most...

Elrontottam bevallást, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy sorral lejjebb írtam vmit, de ugye csak egy példányt küldtek...

Ilyenkor mi a teendő? Lehúzhatom?


2011. máj. 17. 21:22
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi ki maradt a névelő.
2011. máj. 17. 21:22
 2/9 anonim ***** válasza:
vagy bemész az apeh-ba és kérsz új példány vagy át huzod és csillagozol,a lap alján pedig * javitva neved
2011. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az adócsomagban két példányt szoktak küldeni. Egyet beküldesz, a másik meg marad nálad. Amit elrontottál hibajavítóval javítsd, ez maradjon nálad, amásikat küldd be. Esetleg bemész a hozzád legközelebb lévő apeh-hoz, és kérsz csomagot. Vagy még a neten i ki lehet tölteni, és azt nyomtatod ki.
2011. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Érdekes, mert nekem csak 1 példány van. Nektek 2? Tavaly 2 volt, de most csak egy.Csodálkoztam is rajta.

2011. máj. 17. 21:34
 5/9 anonim válasza:
és nekem mért CSAK egyszerűsített bevallás nyomtatványt küldtek? diszkrimináció -.-'' (sztem amúgy szimplán javítsd ki)
2011. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Felmész az APEH /illetve ami lett/ honlapjára, letöltöd az abevjava programot, utána telepíted hozzá a 1053-as bevallást, kitöltöd, gép ellenőrzi, kinyomtatod, beküldöd.

Mindenkinek tudom javasolni, nem lehet elrontani, a program folyamatosan reklamál, ha hibát talál.

2011. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hibajavítózni itt nem lehet!!!!!!!!!

*-al névvel ellátva lehet, de hibajavítót soha!!!!

2011. máj. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szabályos javítás:

Egy vízszintes vonallal áthúzod ami rossz helyre került, fölé írsz egy nullát. Mellé teszed az aláírásodat, és az összeget beírod a jó sorba! Ekkor még elfogadják.

2011. máj. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Programmal csináltam amúgy, csak kimásoltam papírra. Végül apukám csomagjából vettem ki. Már fel is adtam :)
2011. máj. 18. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!