Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Jogosult vagyok Start kártyára?

Jogosult vagyok Start kártyára?

Figyelt kérdés

A legtöbb feltételnek megfelelek, a kérdéses rész "a tanulmányai befejezését követően első ízben létesít foglalkoztatásra irányuló jogviszonyt, vagy ösztöndíjas foglalkoztatási jogviszonyt"

Volt szakmai gyakorlatom, amiért kaptam némi pénzt, ezenkívül dolgoztam nyáron 2 hónapos határozott idejű szerződéssel, plusz (kissé ködös) három havi munkaidőkeretben dolgoztam havi minimumra bejelentve.

Szerintem egyértelműen nem felelek meg a feltételeknek. Akkor miért erősködik mindenki, hogy de kapok... Én értek félre valamit, vagy hiányosak az információim, vagy a nagyonokosok tévednek?

Köszönöm a segítséget!


2011. máj. 19. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a tanulói jogviszonyod alatt dolgoztál, mondjuk nyáron, akkor jogosult vagy START-kártyára, mert a tanulmányaidat akkor még nem fejezted be. Ha már teljesen végeztél volna, és akár 1 napra is létesítesz munkaviszonyra irányuló jogviszonyt, akkor már nem minősülsz pályakezdőnek, tehát nem járna.
2011. máj. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!