Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egy prostituált honnan vesz...

Egy prostituált honnan vesz könyvelőt?

Figyelt kérdés
Ugye egyéni vállalkozónak kell neki lenni, meg számlát adni meg ilyesmi. De honnan vesz könyvelőt? Nem röhögik ki, ha odamegy, hogy hello k.rva vagyok, könyvelnének nekem?
2011. jún. 9. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Bármelyik könyvelőiroda elvállalja,nem ciki,nekik olyan munka ez,mint pl takarit valakiknek.Bevételt,kiadást lekönyvelik számlák alapján és semmi gond.
2011. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Én, ha az lennék, így jelentkeznék be: "Jó napot kívánok! Én egy olyan vállalkozó vagyok, aki a testét nemi élvezet végett a férfiaknak pénzért engedi át. Szeretném, ha elvállalnák a tevékenységemhez tartozó könyvelési munkálatokat." Ugye, mennyivel szebb és hivatalosabb? XD
2011. jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem komplikált a dolog. A könyvelőnek semmi köze hozzá, mit csinálsz. Bejelentkezel, egyéni vállalkozást akarsz, és a tevékenységi kör listából kinézed az "egyéb fizikai szolgáltatás" vagy mi a fene kategóriát. Hozzá lehet írni még egy csomó mindent: pl. irodai szolgáltatás stb.
2011. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ó azt hittem meg kell nekik mondani, hogy micsoda is. Második, jó, most tök mindegy, hogy milyen fellengzősen adja elő, akkor is ugyanaz a "tevékenység". :)
2011. jún. 9. 11:40
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem kell. Ugyanebbe a kategóriába tartoznak azok a masszázsok is, amit nem tudnak besorolni a klasszikus gyógymasszázs kategóriába, tehát ide egyáltalán nem csak konkrét szexmunkák tartoznak.

Az lehet, hogy rájönnek, vagy gyanakodnak, de semmi közük hozzá, és nincs joguk ezzel foglalkozni.

2011. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Azért erősen csodálkoznék, hogyha a prostiknak mondjuk a 10%-ánál több be lenne jelentve és adózna a bevételei után :D
2011. jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

aranyom!


ez maga a szabad piac


itt nincs adminisztráció


ha nem hiszed járj utána:)

2011. jún. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Én azon röhögnék nagyot, ha kiderülne hogy valamelyik örömlány adózott!
2011. jún. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Áfás számla:


1 db sz0pás: -5.000

1 db mélytorok felár: -2,500


1 db hüvelyi behatolás férfi orgazmusig: -10,000

1 db anális felár: -5,000


Végösszeg:

-22,500 forint

+ 25% általános forgalmi adó

-----------------------------

Fizetendő: 28,125

Ebből adó: - 5,625


Viktor már nem elég, hogy mindenkit s3ggbekúr, már ha mással kefél az ember azon is keres 5600-at!

2011. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jó hát nyilván az a kevesebb, aki adózik, ha van egyáltalán, de mondjuk így, hogy nem tudtam, nem is kell megadni mit csinálnak, érdekes volt belegondolni, hogy megy és közli, hogy hello prosti vagyok, hozok majd számlákat szopásokról, meg sima dugásokról, ugye lesz a könyvelőm?
2011. jún. 9. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!