Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb nő úgy öltözik fel és megy ki az utcára, mint egy prostituált, mégis meg van sértődve, ha megnézem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 18:41
1 2
 1/13 Smartguy86 ***** válasza:
96%
Talán mert ÚGY nézed... Próbálj meg kulturáltan viselkedni nőtársaságban, ne pedig egy kangörcsös vaddisznó módjára bámuld őket.
2011. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Azért az túlzás, hogy a legtöbb nő, de valóban láttam már példát a jelenségre.

A válasz roppant kézenfekvő; mert hülyék.

2011. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
66%
Hidd el, ha egy tűzpiros cabrio Ferrari-ból nézed, nem lesz megsértődve...
2011. szept. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
IQ-bajnok nők, igen, ahogy a második is írta, ja meg az elsőnek is igaza van, mert olyan feltűnően bámulni nem érdemes, inkább az arcát bámuld, szemezz azt jobban szeretik. Főleg, ha te is bejössz nekik.
2011. szept. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy neked van rossz elképzelésed arról hogyan öltözik egy prostituált.
2011. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
szerintem le kellene pisálni őket, aztán majd kíváncsi lennék, hogyan néznének.... iszkolnának haza, az biztos. :D
2011. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Smartguy86 ***** válasza:
96%
Vannak fiúk/férfiak, akiknek minden nő k.urva, aki nem akar tőlük semmit...
2011. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Most arról beszélek, hogy pl kint az utcán mikor rájuk nézek, mert tetszenek. Normálisan, nem csorgó nyállal, óvszert lóbálva. Csak van olyan érzésem, hogy ha Brad Pitt nézné meg őket, akkor nem lenne gond:D
2011. szept. 4. 18:55
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
sztem neked van rossz elképzelésed arról h mi a ku.rvás!Az ami csinos az még nem az!
2011. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Akkor én kivétel vagyok, szeretem, ha megnéznek (persze normálisan), jót tesz az önbizalmamnak :))
2011. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!