Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Miért van két adóazonosító...

Miért van két adóazonosító számom?

Figyelt kérdés
Külföldi állampolgár vagyok,dolgoztam már 2004-től 2008-ig MO-n. Akkor kaptam adókártyát,kis idő múlva még egyet(nem tudom miért)viszont a két utolsó szám megváltozott. Most viszont megint MO-n fogok dolgozni és az új munkahelyemre a másik adószám lett beírva a szerződésembe. Gond lehet ebből? Ja és semmilyen más adatom nem változott meg.
2011. jún. 22. 12:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Már megoldódott,igen előfordul, mondták az apeh-ban. Az egyiket inaktiválták.
2011. jún. 22. 15:22
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom adószámról van szó. Az utolsó 2 szám azt a területet jelzi ahol dolgozol illetve ahol kiváltottad. Pl. más a vége Budapesten és más Nyíregyházán. Ez semmit se jelent. Ha adóazonosító jelről van szó /ami 8-assal kezdődik/ akkor nem kellene ennyi. kapsz egyet és azzal dolgozhatsz amíg vissza nem adod. Annak nem kellene változnia és nem is kell folyton újat igényelni.
2011. jún. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!