Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Találtam egy csokor iratot...

Találtam egy csokor iratot egy bukszába, vajon adna pénzt a nyugdijas tulajdonosa, ha visszaadom?

Figyelt kérdés
apeh kártyátol a jogsin át a kedvezményes utazásra jogosito igazolványig, személyi, tb, bankkártya stb...
2011. aug. 5. 18:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer faterommal visszavittem egy öreg bácsinak az iratait, mert megtaláltam az út mentén. Nagyon hálás volt, örült neki hogy vannak még becsületes emberek akik önzetlenül képesek segíteni. Fel akart ajánlani pénzt amit még gyerekként se fogadtam el, mert nem haszonszerzés céljából segítettem neki.Később eljött hozzánk és ajándékba adott 2 üveg pálinkát valami játékot már nem emlékszem milyet és csokikat. Illetve azt az érzést hogy mások is értékes embernek tarthatnak joggal, nem egy utolsó haszonleső féregnek :)
2011. aug. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, neked mégis mibajod van? ráadásul egy nyomorék nyugdijast akarsz lehúzni? inkább dobd be egy levelesládába, és szégyelld el magad.
2011. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, add vissza! Aztan a tulaj elonti, hogy ad-e valamit... Milyen ganej emberek vannak...
2011. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
basszátok manapság semmi sincs ingyen
2011. aug. 5. 20:52
 5/17 anonim ***** válasza:

Az iratokat vissza kell adnod. Ha megtartod az bűncselekmény.


Egyébként lehet, hogy adna pénzt. De az is lehet, hogy rendőrrel várna (mert ugya az ő tulajdona van nálad).

2011. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hogy milyen emberek vannak...?miután lenyúlta a pénzt a pénztárcából még pénzt vár azért is,hogy visszaadja a jogos tulajdonosnak az iratait.fuj.érdekes lenne ha pont pénz nem lett volna benne csak az összes irata.amúgy meg bukszájuk a lányoknak van...
2011. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"basszátok manapság semmi sincs ingyen"


Te nyomorék, te elhoztad ezeket a cuccokat onnan, ahol az öreg felejtette! Lehet, hogy két napon át járta miattad az útvonalat, ahol elhagyhatta, hogy megkeresse, te meg megszívattad, komoly stressznek, lelki és fizikai tehernek tetted ki! És még pénzt akarsz kérni?!? Pfúj! Sajnos úgy látszik neked ez nem egyértelmű, biztos a neveltetésed miatt! Szégyen! És igenis vannak ingyenes dolgok, az emberség, segítőkészség például ilyen! Ideje megismerkedned ezekkel a fogalmakkal!

2011. aug. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Krva anyádat te barom, nem vagyunk egyformák! Mondj egy dolgot ami jó ebben az országban! Mindenkit szopatnak, szopjon csak ő is! Megirom a postaládájába egy cetlire, vagy feltölti a sim kártyámat 5 ezerel, (amit a bolhapiacon vettem tehát nincs a nevemen) vagy nem kapja vissza!

AZ ÉLET NEM HABOSTORTA TAKNYOSKÁIM

2011. aug. 7. 08:17
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

"nem vagyunk egyformák"

még szerencse!


"Mondj egy dolgot ami jó ebben az országban!"

A barátaim és a családom, a tájak, az asszonyaink, a kulturális örökségünk, a tájaink. Minek soroljam tovább?


"Mindenkit szopatnak, szopjon csak ő is!"

Lehet, hogy így gondolod, csak sajnos nem érzékeled a fő különbséget. A "szopjon csak ő is" résznek TE vagy az OKA! Semmit nem kellene tenned, hogy jobbá tedd a világot, ehelyett te aktívan rontod azt! Te, és aki ezt a mentalitást beléd nevelte, ti, akik így gondolkoztok, ti vagytok nemcsak az ország, de az emberiség legnagyobb problémája! Érzelmileg is és anyagilag is sivár, kiüresedett, nélkülöző életed lesz, de ez nyilván nem lesz újdonság, ha ilyen gondolatok megfogalmazódtak egyátalán benned, valószínűleg eddig is így éltél. Sajnállak. Írd meg a cetlit, és folytasd ezt a szánalmas utadat!

2011. aug. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Arra nem vagy érdemes hogy leköpjelek te genetikai hulladék. Folytál volna le apád térdén amikor még folyékony voltál. Amúgy tipikus dakota hozzáállásod van, nem tudom hogy vérszerint is az vagy-e. Azok szoktak több százezres/milliós károkat csinálni pár ezer forintért. És ne hidd hogy ezeket az iratokat újracsináltatni nem kerül százezer körüli összegbe az utánajárásról meg az idegeskedésről nem is beszélve. De egy állat hamarabb megérti ha beszélnek hozzá mint te úgyhogy kár tépnie itt bárkinek is a száját.
2011. aug. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!