Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Találtam egy csokor iratot...

Találtam egy csokor iratot egy bukszába, vajon adna pénzt a nyugdijas tulajdonosa, ha visszaadom?

Figyelt kérdés
apeh kártyátol a jogsin át a kedvezményes utazásra jogosito igazolványig, személyi, tb, bankkártya stb...
2011. aug. 5. 18:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Gyerekek!Ez komolyan gondolja!Emberek vagyunk még?
2011. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát, nem mindannyian, az biztos... :(
2011. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

miért, az állam nem lop?

az nem adott el minket?

Nem az eonnak fizetünk düsseldorfba a magyar földön termelt áramért??

Nem a shell, ina, lukoil, omv, agip kutakon tankolunk és költünk külföldi cégeknél?

Nem a tescoba sparba pennybe veszünk mindent, magyar földön külföldi cégeknél dolgozunk éhbérért(flextronics, honeywell, audi, suzuki), és külföldieknél is vásárolunk, és külföldiek lopják el a magán nyugdij hozamunkat?

HA KELLŐ NAGY AZ ÉHSÉG, MINDENKI BŰNÖZŐVÉ VÁLIK!

2011. aug. 8. 16:24
 14/17 anonim ***** válasza:

"HA KELLŐ NAGY AZ ÉHSÉG"


Hát te, barátom, rohadtul "éhezhetsz", ha interneted, számítógéped és mobiltelefonod van. Te nem éhezel, te csak egy szimpla rosszindulatú tettre készülsz, ennyi.


Esetleg visszaküldhetnéd a nyugdíjasnak, leírnád mellé a nevedet, címedet és a bankszámlaszámodat, hogy amennyit gondol érte, szívesen veszed. Ha küld valamit, jól jártál, ha nem, akkor meg lesz egy jó napod, hogy ingyen segíthettél valakinek. Én nemhogy ingyen, én pénzt áldozok arra, hogy másoknak segítsek! És hidd el, jó érzés, kipróbálhatnád egy kicsit! A legjobban akkor járnál, ha név nélkül küldenéd vissza, és akkor az a tudat, hogy nem tudja viszonozni a szívességedet, az gazdagítana téged. Persze ha te csak az anyagi oldalát nézed az életnek, ez bizonyára egy nagyon buta ötletnek hangzik...

2011. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
19%
Kérdező, ilyen csak egy alkalommal van!! Használd ki!!!! De azzal a cetlis dologgan vigyázz, ujjlenyomat!
2011. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
64%
Szerintem csapold meg szegény ksi öreg nyugdíját többel mint 5000! Vetítsd ki rá az összes rosszindulatot és gyűlöletet amit életedben elszenvedtél,hiszen ő hagyta ottt a pénztárcáját! Hajrá,én is ezt tenném!
2011. szept. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
rohadjon meg az ilyen ember mint a kérdező..kívánom ő is járjon így és vele is tegyék ezt meg...te sz*arházi utolsó g*ci
2012. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!