Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Emelt szintű Okj-s mérlegképes...

Emelt szintű Okj-s mérlegképes könyvelői képesítés mennyire elismert, értékes a munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
háááát,mint vállakozó dolgozhatsz, de akönyvelő cégek legalább főiskolai diplomát kérnek
2011. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

igen, szerintem nagyon is hasznos, és a könyvelőirodák is ezt helyezik előtérbe nem a diplomát.

én is tervezem, hogy megcsinálom, elég sok lehetőség van benne :D

2011. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Én éppen egy ilyen OKJ-s suliban próbálkozom... Szerintem igenis jobban elismerik a munkaadók, mint a diplomát. Bár ha lehetőséged van arra, hogy szakmai gyakorlatot is gyűjts, akkor aztán nincs megállás és már több esélyed van az állásokra...

Én saját tapasztalatomat tudom csak megosztani, és ebből indultam ki a válaszadásomkor...

Üdv

2011. szept. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó. Melyik az a suli? Jó?
2011. szept. 7. 11:02
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Még annyit tudnék neked segíteni, hogy:

Utánajártunk, hogy „mennyit érnek” az általunk oktatott szakképesítések. Az adatok a 2011. szeptemberi országos átlagban a megajánlott bruttó béreket tükrözik egy állásportál felmérése alapján.


Induló piacképes szakképzéseink:


Mérlegképes könyvelő havi átlag bruttó bér 198.500 Ft - 397.100 Ft*

Adótanácsadó havi átlag bruttó bér 396.400 Ft*

Pénzügyi-számviteli ügyintéző havi átlag bruttó bér 185.200 Ft*

Tb szakelőadó/Tb ügyintéző havi átlag bruttó bér 185.100 Ft*

Valutapénztáros és valutaügyintéző havi átlag bruttó bér 168.900 Ft*


*Forrás: fizetesek.hu

2011. szept. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!