Kell OEP igazolvány?

Figyelt kérdés

Az első munkahelyem lesz és szeretném tudni, hogy nekem kell megvenni az OEP igazolványt vagy majd a munkáltató adja??


Válaszokat előre is köszönöm!


2011. szept. 14. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
elvileg a munkáltatónak kell adnia
2011. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi én is így hallottam, de a neten eddig nem találtam ilyesmire, hogy hogyan is van ez
2011. szept. 14. 12:58
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
majd úgyis kiderül, elvileg adniuk kellene mindenhol mivel ők jelentenek be először a tb felé...de néhány smucig, lusta vállalkozó a munkavállalóra hárítja a beszerzést
2011. szept. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
első nap kéne vinni akkor gondolom meg kell vennem :( még jó, hogy csak pár száz forint
2011. szept. 14. 17:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
első nap annak kell vinni, akinek van
2011. szept. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm =)
2011. szept. 14. 18:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell vinned, a munkáltató dolga, hogy legyen neki a nyomtatványok között arra az esetre, ha "pályakezdő" toppana be. A következő munkahelyedre már Neked kell vinned, hiszen lesz akkora már egy.

Nem ám megveszed helyettük. Nem kell megijedni, ha adott esetben nem lesz egy ilyened, semmilyen hátrányod nem lesz belőle, a munkáltató/foglalkoztató által kötelezően kiadandó más igazolásokkal fogod tudni igazolni azokat a dolgokat, amik abba kerülnének bele. Nálunk is egy csomó melós elhagyta, nem hozta be, stb. Nem estek kétségbe. Bár nem baj, ha megvan és rendesen van vezetve.

2011. szept. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó =) köszönöm a válasz pályakezdő vagyok és nem vagyok otthon ezekben a dolgokban de most te teljes mértékig megnyugtattál =) köszönöm neked is és a többieknek is
2011. szept. 15. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!