Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Személyi igazolványomért kell...

Személyi igazolványomért kell késedelmi díjat fizetnem, ha október 28-ára kaptam időpontot, és november 2-án jár le az igazolvány?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kell semmit késedelmi pótlékot fizetni..
2010. okt. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
?? ? Nem egészen érthető a kérdésed! Októberben cseréled és novemberig érvényes? Hol itt a késedelem?
2010. okt. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősömtől azt hallottam, hogy 2 héttel előtte jelezni kell az okmányirodában, ha személyit megy az ember újítani.
2010. okt. 25. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ismerősös ökörséget mondott.Nekem június elején járt le,és augusztus végén intéztem csak az új személyit..Nem kellett büntetést fizetnem csak az 1500 forint illetéket..
2010. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

JA! és nem kell 2 héttel előtte jelezni sem.Reggel bemész az okmányirodába és kérsz aznapra időpontot. Ha aznap már telítve vannak akkor másnapra tuti kapsz időt..Ott helyben minden elintéznek.Csak vigyél magaddal egy másik érvényes fényképes igazolványt.Mondjuk útlevelet vagy jogosítványt.Ha van akkor nem kapsz ideiglenes személyit mert ezekkel is igazolhatod magad. Ha nincs akkor az ideiglenes személyi + 1500 forint lesz.(akkor a teljes összeg 3000 forint lenne)

1 hét alatt kipostázzák majd..

2010. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!