Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Megjött az egészségügyi...

Megjött az egészségügyi szolgáltatás járulék, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ki küldtek egy elszámolás miszerint a megfizetendő pótlék 9 ezer forint,de csekket nem mellékeltek hozzá.Maradt nekem régebbről csekkem ami ugyan erre a számlaszámra szól,ezt felhasználhatom erre?Egészségügyi járulék befizetésére kaptam régen.
2011. szept. 25. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
utald.az sokkal egyszerűbb
2011. szept. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt olvastam én is, és akkor megjegyzésbe az adószám és ennyi?
2011. szept. 25. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Többnyire beleírják az értesítőbe, hogy milyen összeget milyen számlaszámra kell befizetni. A pótléknak van külön számlaszáma.

Ha utalod, akkor az adóazonosító jeledet feltétlenül írd rá, méghozzá legelőre. Egyébként csak keveredés lesz belőle. Gyakorlatból tudom.

2011. szept. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy járulékot, vagy annak a pótlékát kell-e fizetned. A kettő nem ugyanoda megy.


Egyébként ha bankból utalod, akkor annak költségét a bank a bankszámládról leveszi, ha bemégy a NAV ügyfélszolgálatra és ott a helyszínen kártyával fizetsz, akkor valóban ingyenes.

2011. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megfizetendő pótlék szerepel.
2011. szept. 26. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!