Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mennyire legális a bwin...

Mennyire legális a bwin szerencsejáték, és hogy kell leadózni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném kipróbálni, de e mellett nyugodtan aludni:) Hogy érdemes nekifogni, mit kell erről tudni, még totál kezdő vagyok...


2011. szept. 26. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Én hanyagolnám a helyedbe. Egyik kollégám fél éve nyert ott rengeteg pénzt, tudtommal ott az adó úgy műkődött hogy azt úgy utalták rá hogy már leadóztak belőle csak kapott valami igazolást róla amit apehknál kellett leadni, nem vágok pontosan. A lényeg az hogy ha nyersz is egyszer azt el is veszíted mert tuti vérszemet kapsz.
2011. szept. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Nem olvastad a hireket,hogy piramisjáték az online szerencsejátékok?Nem fizetik ki a nyereményeket,mert a bevétel a fenntartoké..
2011. szept. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem értem miért gondolják az emberek hogy nem fizetik ki. Kifizetnek mindent.. Én is ott játszom. És ha okosan csinálod nyerhetsz is vele. De ahhoz figyelni kell a csapatokat, korábbi meccseiket stb.. nem annyi hogy az esélyesebbre raksz fel csomó pénzt, mert akkor tuti bukni fogsz. Adózásról meg annyit, hogy ha nem milliókat keresel vele, senki nem fog felfigyelni rád, de egyébként tudsz csinálni Moneybookers számlát, amihez ha kérsz saját MasterCard bankkártyát, akkor főleg nem fogja észrevenni senki..
2011. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak a kérdésedre nem válaszoltam.. Szóval ha szeretnéd elkezdeni, jó ha van bankkártyád, arról tudsz utalni az oldalra pénzt. Legkisebb összeg 10 USD, kb. 2000Ft. Aztán ott megnézed milyen meccsek lesznek, ezekre tudsz fogadni, legkevesebb 0.50 USD-ral. A csapatok neve mellett ott vannak a szorzók, azaz hogy hányszorosát nyerheted a feltett összegnek.. Ha van kérdésed, segítek amiben tudok.
2011. szept. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A Ruletten szeretnék játszani a duplázós technikával. A bankkártyám nem dombornyomásos, de úgy tudom lehet a cib-be 800 forintért kérni egy külön kártyát. Működhet a duplázós technika szerintetek?
2011. szept. 26. 22:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem.

De azért nyugodtan csináld, így lehet elveszteni minden pénzed egyszerre.

Ruletten nem lehet hosszú távon nyerni, úgy van kitalálva.

De úgyis hiába mondanám, majd meglátod.

2011. szept. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A ruletten ne felejsd el, hogy ott nem csak a piros meg a fekete van, hane a zöld nulla is. vagyis ez a trükkje annak, hogy miért NEM működhet a duplázásos technika.


Az összes ilyen szerencsejáték úgy van kitalálva, hogy ne nyerjél vele hosszú távon. (másképp miből működne bármilyen kaszinó?)


Akkor már inkább a csapatokra fogadj, abban több értelem van. bár abban se vagyok biztos.


Jómagam inkább a tőzsdén próbálok szerencsét, ott legalább én alkotom meg a szabályrendszert, ami szerint kereskedek, és nem a kaszinó.

2011. szept. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mehehe... rulett.. ráadásul online kaszinóban. Az ilyen hülyékből tartják fent magukat ezek a cégek.
2011. okt. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!