Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mennyi a minimálbér 6%-a...

Mennyi a minimálbér 6%-a pénzösszegben? Hogyan kell kiszámolni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Komoly a kérdés? Ennyire senki nem lehet sík hülye! Ha rendelkezel 8. osztályos végzettséggel, akkor ezt tudnod kellene! Százalékszámítás!!!


Egyébként a 78.000 Ft 6%-a az 4680 Ft.

2011. szept. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ugye nem azért kérdezed, mert diákhitelt vettél fel vagy épp most állsz a felvétel előtt??? Ha igen, akkor szerintem sosem fogod tudni visszafizetni.

Google: minimálbér. A talált eredményt megszorzod 0,06-tal.

2011. szept. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem lehet mindenki matek zseni. Te biztosan az vagy, de én nem. És nem kellene, hogy pesszimista, reálistán gondolkozó embereknek hozzászólni a kíirásaimhoz. Csak optimista, idealista válszokat várok. Ha valakinek ez nehezére esik, inkább ne is szóljon hozzá egyik kérdésemhez se.
2011. okt. 3. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor legközelebb azt is írd bele a kérdésbe, légyszíves. Egy százalékszámításhoz nem kell matekzseninek lenni, viszont része az egyetemi kettes szintű tananyagnak.
2011. okt. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bölcsész hallgató vagyok, arról meg mindenk tudja, hogy nem tudnak jól számolni.
2011. okt. 4. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!