Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Nekem az Apeh csinálta az...

Nekem az Apeh csinálta az adóbevallásomat. Járt még valaki így, hogy nem volt jó valamelyik adat?

Figyelt kérdés
És miután kijavítva visszaküldte akkor postán újra elküldik a kijavított bevallást és aláírva vissza kell küldeni vagy már nem fognak küldeni semmit? Egyébként volt valakinek hasonló problémája(rossz volt a bevallása)?
2009. máj. 18. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem így volt rossz, ahogy írtadd, de én a havi 70 000 Ft-os keresetemből vissza kellett küldenem 30 000 Ft-ot, és amikor 105 000 Ft-ot kaptam, akkor visszajárt 12 000 Ft. Érdekes, nem? Nekem a munkáltatóm csinálta, persze rosszul, csak erre később jöttem rá, és már semmit sem tudtam csinálni...
2010. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi: Írtad...
2010. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!