Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Családi kedvezmény kitöltése,...

Családi kedvezmény kitöltése, de így hogy oldjam meg?!

Figyelt kérdés
2011. januárjában szültem. Munkából jöttem el táppénzre, csak azóta felszámolás alatt van a cég. Sehogy sem tudom utolérni őket, egyik telefonszám sem jó, ami meg kicsöng, nem veszik fel. Mi ilyenkor a teendő? Semmit nem tudok velük kitöltetni. Hogy lesz ez így tovább, ha már végleg megszűnt, mi lesz velünk, aki gyeden vagy gyesen vagyunk otthon a gyerekekkel?!
2012. jan. 31. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell keresni (találni), hogy ki a felszámoló? Ilyen esetben az ő feladata (kötelessége) a jövedelem-igazolásokat kiadni, ill. az állományban levő dolgozók munkaviszonyának megszüntetését stb. lezongorázni.


A felszámolás megindítását a Magyar Közlönyben kötelesek közzétenni, annak keresőjében vagy a cég neve alapján, vagy (a munkaszerződésen rajta van) az adószám alapján rákerestek. A közzétételnél ott szerepel a felszámoló elérhetősége is.

2012. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha írsz egy PONTOS! cégnevet, székhelyet, adószámot, vagy cégjegyzékszámot, akkor lehet, hogy tudok segíteni! A név és székhely önmagában kevés, a két utolsó szám közül legalább az egyik kellene! Valamilyen papíron csak szerepel nálad.
2012. febr. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!