Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Elektronikusan hova küldjem a...

Deli István kérdése:

Elektronikusan hova küldjem a bevallást?

Figyelt kérdés
ideglenesen regeltem de nem engedi elküldeni
2012. febr. 14. 10:48
 1/2 anonim válasza:

Pedig annak nincs további iránya, egyszerűen csak fel kell tölteni a Magyarorszag.hu-n. Nekem egyébként szintén nem sikerül a Java-s felülettel. Valami itt a céges rendszerben megfogja. Magyarázta az IT-s hogy így meg úgy a proxi, de én nem értem.


Én csak az egyszerűsített feltöltést tudom használni böngészőből, még onnan sem megy a Java-s. Úgy használom, hogy belépek a magyarorszag.hu-ra az Ügyfélkapuba és ott az egyszerűsített feltöltőben a Users/Nev/abevjava/eKuldes/KR/kuldendo útvonal alól elküldöm a .kr kiterjesztésű doksit.

2012. febr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ideiglenes regisztrációval nem lehet elektronikusan bevallást küldeni. Be kell menni az Okmányirodába, és véglegesíteni kell.
2012. febr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!