Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Összekevertem a csekkeket,...

Összekevertem a csekkeket, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Üdv! A mai napon elmentem befizetni a számláimat,és a csekkek kitöltésekor összekevertem a Közös költség,és a Budapest Bank csekkjét. Tehát ellentétes összeget írtam rá. Otthon vettem észre.. Mit tegyek?
2012. febr. 17. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Adj hálát a Magasságosnak, hogy ez a problémád, és nem az, h nem tudod befizetni a csekkjeidet! :)


2. Ha van pénzed, akkor ahova kevesebbet küldtél, utald át netbankból v bankfiókból a hiányt, a másik helyen ne csinálj semmit, majd jóváírják. Ha nincs erre pénzed, akkor meg ha nagy hiányról van szó, hívd föl az adott szolgáltatót, ahova kevesebbet küldtél, ha kis összeg, akkor meg ne foglalkozz vele, majd jövő hónapban, a következő befizetéskor korrigálod.

2012. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2012. febr. 17. 17:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél?

1. Fogadd meg az első válaszoló által írtakat

2. Most ülj neki a többi csekknek, és töltsd ki őket a helyes összeggel. Legközelebb már a jól kitöltött csekket csak felkapod és viszed befizetni.

2012. febr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!