Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ez a nyomtatvány még működik,...

Ez a nyomtatvány még működik, ha magamnak kell fizetni a TB-t?

Figyelt kérdés

[link]


Az apeh oldalán csak az van, hogy be kell jelenteni, letölthető a dokumentum, de az még valami tavalyi bejegyzés.


Aztán se az apehos, se a navos oldalon nincs lófsz se, amit le lehet tölteni ezzel kapcsolatban, sőt egyáltalán semmi aktuális, idei információ, az sem, hogy mennyi vagy ilyenek.


Elvileg ez lenne a legkényelmesebb, mert feladnám postán, aztán küldenék a cuccot, de még ilyet, hogy teljesen érthetetlen az oldaluk? Most bumlizzak be, vagy ez jó lesz?


2012. márc. 3. 02:09
 1/4 anonim ***** válasza:

A NAVos oldal átirányít az APEHos oldalra, ha az "adó" részre kattintasz.

Itt megtalálod a kitöltendő nyomtatványt az útmutatójával együtt a letölthető nyomtatványok menüpont alatt.

Itt a linkje, hogy ne kelljen keresned: [link]

Ügyfélkapun keresztül is beküldheted.

2012. márc. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző jót írt. Ne csak a nyomtatványt töltsd le, hanem az alatta levő sorból az "aktív sugót" is, akkor a nyomtatvány megnyitásakor, ha a "sugóra" katt. (jobb felső sarok),megnyílik a kitöltését segítő magyarázat.


Fizetendő összeg 2012-ben havi 6.390.- Ft, napi 213.- Ft, ha darab hónapról van szó.

2012. márc. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ó nagyon köszönöm!!! Most vagy én vagyok nagyon-nagyon béna, vagy éjszaka ez nem volt ott. Megnézegettem én mindent, ahol gyanítottam, hogy letölthető formában találok dolgokat.
2012. márc. 3. 13:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy akkorra a nyomtatvány elment aludni! :)))
2012. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!