Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Létezik az, hogy ismerősöm...

Létezik az, hogy ismerősöm 150. 000 bruttó bér után, havi 80. 000-at kap kézhez?

Figyelt kérdés

Nos, ismerősöm 150ezret keres, és állítólag januártól már csak 80 körül kap. Gyereke nincs.. ha ez számít az adózásnál.

Most komolyan levonnak tőle 70ezret?


2012. márc. 16. 04:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10 És ki beszélt itt szerződés szerinti összegről???

A kérdező szóban beszélgetett egy ismerősével aki ezt mondta. És csupán körülbelüli összegekről és egész számokról beszéltek!

De amit mond az igaz csak nem úgy ahogy a legtöbb ember gondolná hanem a cég felöli oldalról...

2012. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 WFox válasza:
Főleg ha a cég állami támogatást kap azután, hogy Téged foglalkoztat...
2012. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

tudom régi a kérdés de azért írok ide valamit, hátha valaki még elolvassa,


azért vitáztatok a kézhez kapott jövedelmen, vagyis a nettón mert nem mindegy hogy céges az az ember, vagy vállakozón keresztül dolgozik, nem mindegy

mert a vállakozók(munka közvetítők) g.e.c.i sokat zsebre tesznek a fizudból.már mint a nettóból,

de te ezt nem látod a papíron, mert nagyon szépen elkönyvelik maguknak.


ez főleg gyárakban van így tök egyszerű a példa.


az a lényeg milyen állományban vagy


tegyük fel győr AUDI


gyártó sor összeszerelés AUDI-s állomány 110kp (nettó)

nem audis állomány 80-85 Kp (nettó)


minden hol ez megy...

köcsög munka közvetítők !!!!!

2013. júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Régi a kérdés, de ez sajnos így van :(

Én ugyanígy jártam az új munkahelyen. 150.000 bruttót ígértek, azt gondoltam, hogy 98.000 lesz a nettója... ehelyett 79.000 forintot kapok kézhez!!!

Nevetséges és szomorú :(

2014. júl. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!