Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Február 24-én adtuk le személy...

Február 24-én adtuk le személyesen a férjem adóbevallását és még mindig nem küldték a pénzt, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy én is kaptam vissza és ö is,én megkaptam idöre,ö nem.Persze elkezdtem telefonálgatni,ezt teszem hétfö ota,és belátják hogy ök hibáztak mert valamit elirtak a gépben,de majd ha minden igaz a március 29-i utalásban lesz benne.

Megörjit az a tudat hogyha én tartozok rögtön vonnak nem huzzák az idöt és most meg semmi nem történik söt még engem hülyéznek le hogy biztos nem február 24-el lett leadva,mert ha igy lett volna biztos hogy már megkaptuk volna.

Arrol nem beszélve,hogy hétfö ota kb 2000szer hivtam mobilrol vezetékest,ami nem két fillér....

Valamilyen formába lehet öket "büntetni",mert ezt nem hagyom annyiban.....



2012. márc. 28. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Az adóhivatal személyi jövedelemadót március 01-je előtt nem utal vissza. Onnan indul a késedelmi kamatmentes 30 napos utalási határidő. Ha ehhez képest később indítják meg az összeg kifizetését, akkor az adóhivatal automatikusan rászámítja a jogszabályban meghatározott késedelmi kamatot. Ez az ő büntetésük. Mást nagyon nem tehetsz.
2012. márc. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Huszárné Sánta Viktó válasza:
Általában 30 nap-ot szoktak mondani,de gondolom amikor beadtátok rögtön nem ült neki az Apeh-os dolgozó,hogy számolja a férjed adóját így párnap csúszás nem a világ,ha postán adod fel is 1-2 nap mire beér és akkor is van rajta kívül több 1000db még.Mi Február 15.körül küldtük be és Március 21. kaptuk meg az utalást.Végül is ha beleszámoljuk a postát nem rossz időt futak!!!! Helló! Viki
2012. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!