Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Melyik programokat kell...

Melyik programokat kell letölteni, és hogyan a NAV oldaláról, hogy a magánszemély 2012-es SZJA Adóbevallását meg lehessen csinálni?

Figyelt kérdés
Én hiába próbálkoztam Az ÁNYK programmal, egyszerűen az új nyomtatványokat nem telepítette fel. Légyszi írjátok le részletesen melyikek kellenek hozzá, és hogy telepítsem fel ?
2012. jan. 31. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Az Ányk csak keretprogram.

A nyomtatványokat neked kell (egyenként) feltelepítened.

A 2011-es adóbevalláshoz a 1153as nyomtatvány kell (a 2012est csak jövőre kell csinálni, olyan még nincs)

2012. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Természetesen a 2012-es bevallás a 2011 évre vonatkozott, ha ez félreérthető lett volna... Ettől függetlenűl köszi az infót, már sikerült is a letöltés, és kész is vagyok a bevallásokkal :)
2012. febr. 10. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!