Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol lehet érdeklődni, ha...

Hol lehet érdeklődni, ha bőven letelt a 30 nap és még nem kaptam meg az adóvisszatérítést?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 2. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Tőlük kell érdeklődni.Hívd fel őket,és tájékoztatnak.

Csak nehogy úgy járj ahogy én jártam.

Én 2 hónapot vártam türelmesen,és amikor még mindig nem érkezett meg a pénz,akkor felhívtam telefonon őket.A telefonban tájékoztattak,hogy igaz járt visszatérítés,de volt adóhátralékom,és azt rendezték belőle.Így jelezték,hogy már küldtek ki csekket,amiben fel kéne még dobnom nekik 3000 forint hátralékot.Azt hittem elájulok..Nagyon pipa lettem,mert nem tartottam fer dolognak,hogy állítólag 3 évvel ezelőtt kevesebb adót fizettem,de 3 éven keresztül nem szóltak érte.

2012. ápr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uhhh! Ez nem túl jó hír. Esetleg megvan még a telefonszám? Nem igazodok ki a NAV honlapján, vagy a területileg illetékes APEH-et hívjam?
2012. ápr. 2. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!