Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mi legyen így az adóbevallásom...

Mi legyen így az adóbevallásommal, hogy készítsem el?

Figyelt kérdés

A volt munkahelyemtől a 11M30-as igazolást elkevertem valahova. 2 hónapja hívogatom őket, hogy küldjék ki újra, de nem történik semmi. Személyesen bemenni nem tudok hozzájuk, mert azt sem tudom hol van a könyvelésük. 3 hetet dolgoztam náluk tavaly...

Mit tegyek, ha nem küldik ki? Csinájam meg anélkül az adóbevallásom? Vagy az akkori bérpapírom alapján beletegyem az adóbevallásomba?



2012. ápr. 20. 13:51
 1/4 A kérdező kommentje:
+l
2012. ápr. 20. 14:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Hívogasd a régi céget,vagy hívd fel a NAV-ot és kérdezd meg mi a teendő ilyenkor.
2012. ápr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívogasd a régi céget,vagy hívd fel a NAV-ot és kérdezd meg mi a teendő ilyenkor.A cégnek ha segítőkészek csak egy nyomtatás az egész,hogy ujra kinyomtassa neked,vagy másolatot adjon belőle.
2012. ápr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Sajnos nem segítőkészek. 3 hetet dolgoztam náluk tavaly. Munkaszerződésem is 2,5 hétre lett, nem az szerepelt benne, amiben megegyeztünk, így alá sem írtam, csak eljöttem. Gondoltam nem érdekel a pénz se (voltak még szemét húzásaik, csak szabadulni akartam tőlük), így nem hívogattam őket, hogy fizessenek. Erre 2 hét múlva érkezett tőlük pénz a bankszámlámra + elküldték a munkaszerződést (amit a mai napig nem írtam alá) ill. ezt a 11M30-as nyomtatvány jött még.

Szerintem felhívom a NAV-ot...

2012. ápr. 20. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!