Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Elmehetek fizetetlen szabadság...

Elmehetek fizetetlen szabadságra? Mikortól? Hány napra?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok a munkahelyemen, bejelentve 6 hónapja. Fizetetlen szabadságot akartam kérni 1 hétre, hogy egy másik melót kipróbáljak. Gerincesen meg is mondtam hogy miért akarok kérni. Nem engedtek el.

Miért? Mert máshol akarom kipróbálni magam?

Vagy, Valóban nem "életképes a fizetetlen szabadság"? Van start-kártyám is. 0-ás minden járadék a munkáltatónak!!! Mégis ezzel takarózott hogy" fizetnie kell akkor is utánam" valamit.De mit???

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. ápr. 20. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Működik, de nem vall nagy észre, hogy megmondtad mire kéne.Persze, hogy nem engedtek el. Főleg nem 6 hónap után. (nem is kötelesek, a fizetés nélküli szabadságot több hónappal előre egyeztetni szokás.
2012. ápr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Számomra az is rejtély, hogy miért akartál egyetlen hétre fizetetlen szabadságot kivenni? Január óta sikerült kimeríteni a teljes éves szabadságkeretedet?
2012. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem fizet a munkáltató ugyanis nincs jövedelmed mi után fizetne? Tegyen passzív állományba és kész.


A másik, hogy elég sötét vagy már ne is haragudj, de miért mondtad meg, hogy miért mennél? Gondolhattad volna hogy ez lesz... Ráadásul még csak 8 hónapja vagy ott. Hát az semmi!

2012. ápr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én még ki is rúgnálak ezek után :d
2012. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nálam még működik az egyenes beszéd,és a gerincesség! Abban bíztam hogy díjazza az egyenes beszédet. Amikor leszámoltam kérdeztem a tulajt. Jobb lett volna táppénzre mennem? Egyébként ő küldött kényszerszabadságra, mert alig volt meló. A másik melóhely tárt karokkal vár! Abban a szerencsés helyzetben vagyok, még megtehetem hogy válogassak a lehetőségek között.
2012. ápr. 21. 19:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor viszont legyél egyenes és mondj fel, majd utána menj a másik helyre.
2012. ápr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!