Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Őstermelői adózás? Többi lenn!

Őstermelői adózás? Többi lenn!

Figyelt kérdés
3 HA rétem van, amire területalapú támogatást igényelnék, de az a gondom, hogy idén már az nem minősül őstermelőnek, akinek csak MVH-s regisztrációs száma van, hanem szükséges hozzá az érvényes őstermelő igazolvány is. Mivel már évek óta nem hosszabbítottam meg az igazolványt és ebből kifolyólag értékesítésem sem volt, így ha idénre hosszabbítanám, akkor a minimálbér összesen 44 %-a után kellene járulékot fizetnem , mivel tanuló vagyok. Ha nem hosszabbítanám az igazolványt akkor mennyit kellene utána adóznom? (gondolom akkor a bevétel önálló tevékenységből származónak minősülne). Köszönöm a válaszokat előre is.
2012. ápr. 22. 15:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!