Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Könyvelő irodának melyik...

Könyvelő irodának melyik reklámozási mód lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Még itthon vagyok a kisebbik fiammal, de már csináltunk egy könyvelő irodát férjemmel, amit ügyfélkör nélkül kezdtünk, hogy a gyed után ne kelljen visszamennem a munkahelyemre (nem is tudnék).

Reklám célból szórólapoztam, honlapunk van, szóban szinte mindenkinek megemlítettük a dolgot barátoknál, ismerősöknél, stb. Eddig ismerősök útján kettő ügyfelünk lett. Szorít az idő, fel kéne pörgetni az eseményeket, de úgy tűnik hírdetésre nincs érdeklődő. Mit tanácsoltok? Mi a jó reklám? Azon gondolkodom, hogy az autónkat fel lehetne matricázni, de vajon érdemes?



2012. ápr. 25. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nehéz ügyfelet szerezni, mert a könyvelőirodákkal Tiszát-Dunát lehet rekeszteni.

Amikor nekem volt, sosem hirdettem, mert azt mondtam: a legjobb reklám az elégedett ügyfél.

Városunkban van egy iroda, hirdetése: aki x hó végéig új ügyfélként jön hozzám könyveltetni, annak 6 hónapig ingyen dolgozok.

Másik csendben csinálta, a már meglevő ügyfeleinek mondta: elengedek annyi hónap könyvelési díjat, ahány új ügyfelet hozol nekem az ismerőseid közül.

Megteheted, mert azt senki nem tiltja: készítel nem túl nagy méretű szórólapot, és a NAV, OEP, NYUFI, Munkaügyi Központ ügyfélszolgálatának hirdető-táblájára kirakod. Nem szokták leszedni.

2012. ápr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igen, amikor már van egy pár ügyfél, akkor érdekelté lehet őket tenni abban, hogy ajánljanak minket, de amíg nincs addig úgy tűnik nagyon nehéz. Tudom, hogy sok a könyvelő iroda, de ehhez értek, ez a végzettségem....illetve cég is lesz mindig!

Miért hagytad abba, megkérdezhetem?

2012. ápr. 26. 08:27
 3/11 anonim ***** válasza:

Közel 20 évig volt saját könyvelő-irodám. 2 évvel ezelőtt nyugdíjaztam magam. Elég is volt! (az apeh sok hülyeségéből!)

Sok erőt, kitartást, és sok jó ügyfelet kívánok nektek!

2012. ápr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen sok erő és kitartás kell a szakmához, igen. Köszönjük!
2012. ápr. 27. 08:32
 5/11 anonim válasza:
Jó a kérdés! Én is okultam a válaszokból kedves kérdező. Sok sikert!
2012. máj. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sok sikert Neked is kedves utolsó!

Az autó matricázás vajon mennyire jó, mint reklám?

2012. jún. 4. 14:32
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy az iroda Szigethalmon van, de Pestre is jár az autóval a férjem!
2012. júl. 2. 11:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha már ez a téma, megkérdezhetem, hogy tisztán mennyi maradt neked ebből? Érdemes ezzel foglalkozni?
2012. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt kell reklámoznotok, amiben mások vagytok, mint a többi könyvelőiroda.


Én olyan könyvelőirodát választottam, ami azt hirdette magáról, hogy "Garantáltan kevesebbe kerül a könyvelési díjunk, mint az Apeh büntetések amit megspórolunk magának".


Előtte kb 20 ezret fizettem havonta a könyvelésért (és büntettek is sokat), most 60ezer felett de úgy érzem megéri, mert a könyvelésem rendben van.


Ti miben vagytok mások, mint a többi könyvelőiroda. Miért benneteket ajánljanak mások helyett?

2012. júl. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60 ezer azért szerintem nagyon sok, persze attól függ mennyi alkalmazott, mennyi számlával. Én ahol dolgoztam a legmagasabb díj 35 000 Ft volt, és volt olyan cég, hogy 1 hétig csak az ő számláit könyveltem. Viszont mindenért extra díjat számoltak fel, pl. a beszámolóért is, ami szerintem meg benne kéne legyen az árba. De büntetés itt sem nagyon volt.
2012. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!