Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Bp-n melyik a legjobb/olcsóbb...

Bp-n melyik a legjobb/olcsóbb könyvelőiroda? (egyéni vállalkozó leszek)

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy melyik a legjobb ? nem tudom, hogy melyik a legolcsóbb nem tudom..


Én vállalok egyéni vállalkozókat is nálam az irányár nyolcezertől kezdődik per hó...

2011. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
horváth mihály tér 5. 4ezer/hó
2011. júl. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy az olcsó a jó könyvelő, én ezt most vállalkozóként írom neked. Engem az olcsó könyvelő majdnem tönkretett, most találtam egy jót, de a századik perc volt.

Megtanultam: ad e szerződést, van-e felelősségbiztositása és azt hajlandó e a szerződésben rögziteni fontos kérdések, még akkor is, ha esetleg kicsit többe kerül.... Nézz körül alaposan

2011. júl. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó könyvelőt tudok ajánlani. Nem túl drága, de nem is a legolcsóbb. Ár/érték arányban érdemes nézni, hogy mit ad azért, amit kér.


Egyéni vállalkozókat nem vállal, csak Kft-ket és Bt-ket.


Én biztos, hogy nem bíznék meg egy nagyon olcsó könyvelőben, mert azért az összegért leginkább semmit sem várhatnék el.


Férjemmel Bt-nk van, Ő a harmadik könyvelőnk és klasszisokkal többet nyújt, mint az elődjei, főleg az elsőhöz viszonyítva, aki - ahhoz képest, hogy könyvvizsgálói végzettsége is volt - konkrétan 100 ezer forintos kárt okozott (ennyivel több adót fizettünk be miatta). Ennek már 8 éve, de ha rágondolok, még mindig fáj. Viszont olcsó volt! Tudod, inkább kifizetem munkadíjban a könyvelőmnek, de tudom, hogy az APEH nem talál fogást rajtam.


Ha érdekel, priviben megadom az elérhetőségét.

2012. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!