Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol találok olcsó könyvelőt...

Hol találok olcsó könyvelőt egyéni vállalkozásomhoz?

Figyelt kérdés

Most szeretnék egyéni vállalkozást indítani.

könyvelésre éves szinten max 20-25 ezer forintot tudnék bevállalni.



2012. ápr. 28. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Melyik városban keresel? Mert ajánlhatok én neked Pesten pl. ha debreceni vagy és fordítva.


Meg azért elég fontos az is, hogy mivel foglalkoznál, mennyi számlád lenne, stb...

2012. ápr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20-25 ezer, az nagyon kevés. Havi 2 ezer Ft. Ennyiért szinte biztos, hogy nem fogsz könyvelőt találni, kivéve ha van havi 1 számlád vagy ilyesmi.
2012. ápr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Havi 5-10 számláról lenne szó.
2012. ápr. 28. 14:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Havi 6-8 ezer a normál tarifa

Havi kettőezerért én csak jó ismerősnek, rokonnak könyvelek.

2012. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olcsót, jót, megbízhatót. Ezekből kettőt lehet választani!
2012. ápr. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi havi 10-et fizetünk, alig van számla, ennél olcsóbban nem fogja neked senki elvállalni.
2012. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Itthon vagyok könyvelő vállalkozó vidéken, de havi 5000 az alap. Még ismerősnek is, max benne van a bér, vagy nem kérek külön az éves bevallásért.

Sajnos a vállalkozók nem tudják, mennyi sok szarság van, amit tudnunk kell, meg kitölteni, meg vezetni...

2012. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!