Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Probléma lehet belőle, ha nem...

Probléma lehet belőle, ha nem jelzem az APEH felé, hogy a nememet az egyszerűsített adóbevallásban rosszul adták meg?

Figyelt kérdés

Az APEH készítette az adóbevallásomat, de a nememnél férfit jelöltek meg, miközben nő vagyok. Jeleznem kell ezt feléjük? A személyes adatok rovatnál nincs lehetőség az adózónak a javításra, így nem tudom, hogyan jelezzem a hibát. Vagy ne foglalkozzak vele? Minden más stimmel.

Előre is köszi!


2012. máj. 9. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nincs is javítási lehetőség, és mégis EGYSZER áthúzod és fölé- vagy melléírod a megfelelőt, akkor azért nem csap agyon senki, maximum az alapján kijavítják majd ők is maguknál.

Nem kell megijedni ezeknél a hivatalos papíroknál, ha javításra szorul, akkor javítsd ki nyugodtan.

2012. máj. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is ilyesmire gondoltam. Köszi szépen!
2012. máj. 10. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!