Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Nem találok egy igazolást,...

Nem találok egy igazolást, máj.21 után még 1-2 héten belül korrigálhatom az adóbevallásomat?

Figyelt kérdés

A korábbi munkáltatótól kapott igazolást, nem találom sehol. Nem biztos hogy a héten megtalálom vagy be tudom szerezni. Kitölthetem enélkül a bevallásomat?

Ha jól tudom van lehetőség önellenőrzésre, a jövő héten már a helyes bevallást küldeném el.



2012. máj. 16. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Önellenőrzésre mindig van lehetőséged.

Ha azok után volt még másik munkahelyed is, akkor az előző munkahely által kiadott igazolásokat (elvileg) bekérte. Nézd meg, hogy ami az azt követő munkahelyen kapott igazoláson szerepelnek adatok, azok lehet, hogy tartalmazzák a korábbi munkahely jövedelmi adatait is. Tartalmilag nézd át, összegszerűségében, nagy vonalakban úgyis tudod, hogy mekkora jövedelemnek kell szerepelnie egyiken, másikon. Lehet, hogy együtt van a kettő, így nem is kell keresned semmit.

2012. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. máj. 16. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!