Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Gyakornoki állást hol lehet...

Gyakornoki állást hol lehet találni? Elvégeztem a mérlegképes könyvelői tanfolyamot, de úgy érzem elvárják, hogy az ember mindent tudjon, de ahhoz gyakorlatot kell szerezni. De hol találok egy könyvelőirodát, aki hajlandó pár hónapig betanítaní?

Figyelt kérdés
Az interneten hol lehet tanuláshoz anyagokat találni, olyan dolgokra amiket a tanfolyamon nem tanítanak meg, mint pl. : áfa bevallás.
2012. aug. 17. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. :) Sajnos a munkáltatók megtehetik, hogy csak gyakorlattal rendelkező embereket vegyenek fel, akkora a túlkinálat.

Most az a trend, hogy egyszerűbb könyvelői munkára is felsőfokú számviteli végzettséggel keresnek embereket.


Komolyan már nem tudják mit kérjenek.

2012. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de én számviteles fősulis vagyok 1 évem van hátra, a számviteles tárgyakat már mind letudtam. Távoktatáson tanulok és tavaly elvesztettem a munkahelyem. Nagyon sok könyvelőcéghez elmentem, hogy szívesen lennék könyvelő gyakornok, hogy legyen tapasztalatom és mindenhonnan elküldtek, hogy nincs annyi bevételük, hogy még1 embert felvegyenek. Olyat is hallottam, hogy ha fel is vesznek könyvelő gyakornoknak ingyen kell dolgoznod, vagy van ahol még neked kell fizetned, hogy legyen tapasztalatod.
2012. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!