Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Melyek a leggyakoribb számvite...

Melyek a leggyakoribb számviteli kérdések az állásinterjúkon?

Figyelt kérdés

Egy pénzügyes pozícióra hívtak be állásinterjúra, amiben bőven van tapasztalatom, de a hirdetésben szerepelt, hogy a könyvelésbe is be kell segíteni, amit viszont még nem csináltam.

Vannak tapasztalataitok, hogy mik a leggyakoribb számvitel jellegű kérdések ilyen interjúkon?



2012. okt. 3. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem pénzügyi, hanem könyvelő végzettségű munkatársat kerestem.

Én azt kérdeztem tőle, hogyan könyvele le egy mobiltelefon-, és egy ELMŰ számlát.

A jelentkező nem dolgozik nálam:))

2012. okt. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jobb helyeken, a könyvelőket keresnek csinálnak egy írásbeli tesztet az adózásilag, vagy számvitelileg cikisebb témákból, vagy adnak egy főkönyvet, hogy elmezd ki. Akinek nincs könyvelői végzettsége és gyakorlata jobb, ha nem vág bele ebbe a szakmába, mert ez nem olyan mint a pénzügy, hogy esetleg rossz helyre utalom, aztán visszajön, itt keményen össze lehet szedni bírságokat vagy be lehet dönteni rossz könyveléssel a céget.
2013. jún. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-nek: én visszakérdeztem volna, hogy továbbszámlázzák-e vagy nem, mert nem mindegy.
2013. jún. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!